


Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 121,92 x 22,86 cm |
| Afmeting paneel | 121,92 x 22,86 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 3,34 m² |
| Panelen per pak | 12 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 * verschillende planken |
| Kleurfamilie | Donkerbruin |
| Slijtlaag | 0,50 mm |
| Slipweerstand | EN 434 |
| Warmteweerstand | 0.02 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar woongebruik, Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |
Everest DB
Premoda pvc Everest DB is een PVC kwaliteit welke leverbaar is in drie plank- en drie visgraatvloeren in een prachtige, matte uitvoering. Deze extra matte toplaag in combinatie met het formaat van de plank
Max 2 stalen per klant. Meer info
Stap 1 Bereken hier je benodigde oppervlakte?
We houden rekening met 10% snijverlies.
Retourneren is mogelijk vanaf minimaal 3 ongeopende pakken.
Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 121,92 x 22,86 cm |
| Afmeting paneel | 121,92 x 22,86 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 3,34 m² |
| Panelen per pak | 12 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 * verschillende planken |
| Kleurfamilie | Donkerbruin |
| Slijtlaag | 0,50 mm |
| Slipweerstand | EN 434 |
| Warmteweerstand | 0.02 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar woongebruik, Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |

Everest DB
Aanbiedingsprijs€35,95/m2

















