


Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 121,92 x 22,86 cm |
| Afmeting paneel | 121,92 x 22,86 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 3,34 m² |
| Panelen per pak | 12 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 * verschillende planken |
| Kleurfamilie | Beige |
| Slijtlaag | 0,50 mm |
| Slipweerstand | ISO 23999 |
| Warmtedoorlaatweerstand | 0.02 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer |
| Gebruiksklasse | Zwaar woongebruik, Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank, Houtlook |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Register embossing |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |
Everest mat DB
De "Premoda pvc Everest mat DB" Visgraat is voorzien van een Register Embossing waardoor de structuur in de toplaag precies het dessin volgt. In combinatie met de extra matte toplaag, ontstaat er een levensechte,
Max 2 stalen per klant. Meer info
Stap 1 Bereken hier je benodigde oppervlakte?
We houden rekening met 10% snijverlies.
Retourneren is mogelijk vanaf minimaal 3 ongeopende pakken.
Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 121,92 x 22,86 cm |
| Afmeting paneel | 121,92 x 22,86 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 3,34 m² |
| Panelen per pak | 12 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 * verschillende planken |
| Kleurfamilie | Beige |
| Slijtlaag | 0,50 mm |
| Slipweerstand | ISO 23999 |
| Warmtedoorlaatweerstand | 0.02 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer |
| Gebruiksklasse | Zwaar woongebruik, Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank, Houtlook |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Register embossing |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |

Everest mat DB
Aanbiedingsprijs€37,95/m2

















