




Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 153,2 x 22,5 cm |
| Afmeting paneel | 153,2 x 22,5 cm |
| Dikte | 5.0 mm |
| Totale dikte | 5,0 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 2,41 m² |
| Panelen per pak | 7 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 unieke planken |
| Kleurfamilie | Donkerbruin |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Click systeem | Uniclick |
| Stabiliteitwaarde | EN434 |
| Warmteweerstand | 0,057 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank, Houtlook |
| Legwijze | Click |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
Monte click
Liefde op het eerste gezicht? Wij geloven erin! De "Premoda PVC RIGID Monte click" is een vloer waar je hart sneller van gaat kloppen. Met deze prachtige, bijzonder lange plank (153,2 cm) creëer je dé ultieme woonbelevenis. Met een dikte van 5 mm en een slijtlaag van 0.55 mm is de "Premoda PVC RIGID Monte click" daarnaast ook prima geschikt voor diverse projectdoeleinden.
Max 2 stalen per klant. Meer info
Stap 1 Bereken hier je benodigde oppervlakte?
We houden rekening met 10% snijverlies.
Retourneren is mogelijk vanaf minimaal 3 ongeopende pakken.
Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 153,2 x 22,5 cm |
| Afmeting paneel | 153,2 x 22,5 cm |
| Dikte | 5.0 mm |
| Totale dikte | 5,0 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 2,41 m² |
| Panelen per pak | 7 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 unieke planken |
| Kleurfamilie | Donkerbruin |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Click systeem | Uniclick |
| Stabiliteitwaarde | EN434 |
| Warmteweerstand | 0,057 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank, Houtlook |
| Legwijze | Click |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |

Monte click
Aanbiedingsprijs€45,95/m2

















