




Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 154 x 23,3 cm |
| Afmeting paneel | 154 x 23,3 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 3,95 m² |
| Panelen per pak | 11 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 * verschillende planken |
| Kleurfamilie | Donkerbruin |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Stabiliteitwaarde | EN434 |
| Warmteweerstand | 0,030 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank, Houtlook |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |
Monte DB
Liefde op het eerste gezicht? Wij geloven erin! De "Premoda pvc Monte DB" is een vloer waar je hart sneller van gaat kloppen. Met deze prachtige, bijzonder lange plank (154 cm) creëer je dé ultieme woonbelevenis. Met een dikte van 2,5 mm en een slijtlaag van 0.55 mm is de "Premoda pvc Monte DB" daarnaast ook prima geschikt voor diverse projectdoeleinden.
Max 2 stalen per klant. Meer info
Stap 1 Bereken hier je benodigde oppervlakte?
We houden rekening met 10% snijverlies.
Retourneren is mogelijk vanaf minimaal 3 ongeopende pakken.
Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 154 x 23,3 cm |
| Afmeting paneel | 154 x 23,3 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Standaard |
| Pakinhoud | 3,95 m² |
| Panelen per pak | 11 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 * verschillende planken |
| Kleurfamilie | Donkerbruin |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Stabiliteitwaarde | EN434 |
| Warmteweerstand | 0,030 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Plank, Houtlook |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |

Monte DB
Aanbiedingsprijs€38,95/m2

















