





Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 91,40 x 45,70 cm |
| Afmeting paneel | 91,40 x 45,70 cm |
| Dikte | 6.0 mm |
| Totale dikte | 6 mm incl. (1 mm kurkbacking) |
| Plank grootte | Extra breed |
| Pakinhoud | 2,09 m² |
| Panelen per pak | 5 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 unieke planken |
| Kleurfamilie | Beige |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Click systeem | Uniclick |
| Geintegreerde ondervloer | Kurk |
| Stabiliteitwaarde | ISO 23999 |
| Warmteweerstand | 0,058 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Tegel |
| Legwijze | Click |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
Toscane click
De Toscane klik is een zeer mooie beton en marmerlook pvc tegel. De Toscane heeft een zeer realistische tegeluitstraling met een natuurlijk matte afwerking. Geschikt voor industrieel gebruik, vloerverwarming en waterbestendig. Een robusste maar vooral mooie vloertegel
Max 2 stalen per klant. Meer info
Stap 1 Bereken hier je benodigde oppervlakte?
We houden rekening met 10% snijverlies.
Retourneren is mogelijk vanaf minimaal 3 ongeopende pakken.
Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 91,40 x 45,70 cm |
| Afmeting paneel | 91,40 x 45,70 cm |
| Dikte | 6.0 mm |
| Totale dikte | 6 mm incl. (1 mm kurkbacking) |
| Plank grootte | Extra breed |
| Pakinhoud | 2,09 m² |
| Panelen per pak | 5 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 unieke planken |
| Kleurfamilie | Beige |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Click systeem | Uniclick |
| Geintegreerde ondervloer | Kurk |
| Stabiliteitwaarde | ISO 23999 |
| Warmteweerstand | 0,058 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Tegel |
| Legwijze | Click |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |

Toscane click
Aanbiedingsprijs€47,95/m2

















