





Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 91,44 x 45,72 cm |
| Afmeting paneel | 91,44 x 45,72 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Extra breed |
| Pakinhoud | 5,02 m² |
| Panelen per pak | 14 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 unieke planken |
| Kleurfamilie | Beige |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Stabiliteitwaarde | ISO 23999 |
| Warmteweerstand | 0,04 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Tegel |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |
Toscane DB
De Toscane DB heeft een prachtige mix van beton- en marmerlook. Met een zeer realtische tegeltuistraling en een natuurlijk matte afwerking is deze vloer breed toepasbaar en veelzijdig.
Max 2 stalen per klant. Meer info
Stap 1 Bereken hier je benodigde oppervlakte?
We houden rekening met 10% snijverlies.
Retourneren is mogelijk vanaf minimaal 3 ongeopende pakken.
Specificaties
| Verkoop eenheid | p.pak |
|---|---|
| Afmeting | 91,44 x 45,72 cm |
| Afmeting paneel | 91,44 x 45,72 cm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Plank grootte | Extra breed |
| Pakinhoud | 5,02 m² |
| Panelen per pak | 14 stuks |
| Aantal verschillende planken | 8 unieke planken |
| Kleurfamilie | Beige |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Stabiliteitwaarde | ISO 23999 |
| Warmteweerstand | 0,04 m² K/W |
| Garantie commercieel gebruik | 10 jaar |
| Garantie huishoudelijk gebruik | 25 jaar |
| Ruimte | Woonkamer, Slaapkamer, Kinderkamer, Hal, Keuken |
| Gebruiksklasse | Zwaar projectgebruik |
| Dessin | Tegel |
| Legwijze | Dry back |
| V-groef | 4-zijdig |
| Embossing | Voelbare structuur |
| Let op | Het betreffen 4 unieke planken. Het aantal van 8 planken is van toepassing als deze tijdens de installatie gespiegeld gelegd worden. |

Toscane DB
Aanbiedingsprijs€37,95/m2

















